Hakkımızda

Cangül Demir Çelik A.Ş., kurulduğu günden bugüne Türkiye’de sektörün artan demir çelik talebini karsilamak amaciyla vasıflı çelik tedarikçisi olarak; Toptan ve perakende satış ve  müşterilerden gelen taleplere göre istenilen ebat, ölçü ve kalitede hassas malzeme kesimi ve ayrıca proje ve özel üretim taleplerine göre özel ürün imalatı yapmak amacıyla kurulmuştur.

Profesyonel hizmet anlayışıyla güvenilir, dürüst, müşteri odaklı, takım ruhu içerisinde, en kısa süre ve ekonomik şekilde değerli müşterilerimizden aldığımız  birlik duygusu içerisinde, “Her Zaman En İyi Ürün ve Hizmet” anlayışı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Ülkemizin saygın inşaat şirketleri arasında yer alan firmamız, kurulduğu ilk günden itibaren geleceğe değer katan, inovatif ve sürdürülebilir yönetim anlayışı ile standartlarını yükseltmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Cangül Demir Çelik A.Ş. inşaat demiri satışlarının yanı sıra müşterilerine daha kapsamlı hizmet verebilmek ve hizmet ağımızı genişletmek amacıyla; faaliyette bulundukları sektörlerde lider, teknolojik altyapısı güçlü, pazara hakim firmalarla (Limak Çimento, BPB Rigips Alçı, Knauf,  Baştaş Kireç, Entegre Harç ve Çanakkale Seramik vb) çözüm ortaklığı yapmaktayız.

Oğuz CANGÜL
Yönetim Kurulu Başkanı

"Türkiye'nin Yükselen Değeri"

Temel gayemiz müşterilerimiz için kaliteli ürünler ve rekabetçi fiyatlar
sağlamak ve bununla birlikte çalışanlarımıza daha konforlu bir yaşam standardı sunmaya katkıda bulunmaktır.

Yaratıcılık anlayışımız mükemmeli yakalamak için en önemli etkenlerimizdendir.

Endüstrinin büyük bir hızla geliştiği günümüzde, sanayimizin eksikliğini hissettiği, ciddiyetle ihtiyaç duyduğu zamanında tedarik, müşteri memnuniyeti ve kalite güvencesi ana ilkesi ile faaliyet gösteren CANGÜL DEMİR ÇELİK A.Ş., kaliteli malzeme,hızlı ve hatasız kesim işçiliği ve satış sonrası hizmetleri sunmaktadır.

 

Beytepe Mahallesi Beyler Caddesi No:136 Çayyolu

T : +90 (312) 238 29 00 – F : +90 (312) 238 25 30

info@canguldemir.com.tr

Demir Fiyatlarını Takip Edin

Bizden Haberdar Olun!

Cangül Demir Çelik Pazarlama A.Ş.

Tüm Hakları Saklıdır © 2021